Zapraszamy na Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Zieleńcu

Dodano: 22 stycznia 2020

Zapraszamy na Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Zieleńcu

Zapraszamy Państwa na XVIII Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie. Tegoroczne zawody odbędą się w Zieleńcu w sobotę, 29 lutego 2020 roku. Start - Wyciąg Gryglówki  G 10 (Grapa), godzina 10.30.

W zawodach mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na stałe lub czasowo na terenie Powiatu Kościańskiego. Zgłoszenia do startu przyjmowane będą od 28 stycznia do 21 lutego 2020 roku w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie, ul Gostyńska 38, I piętro, pokój 102, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane.  

Zawodnik, który ukończy zjazd otrzyma na mecie medal okolicznościowy (organizatorzy gwarantują medal dla pierwszych 350 osób, które ukończą slalom). Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymują nagrody w formie dyplomu (miejsca 1-6) i statuetek za pierwsze 3 miejsca, najlepszy zawodnik i zawodniczka  w kategorii Open – otrzyma puchar.  

Uiszczenie opłaty startowej będzie uprawniało startujących do bezpłatnego korzystania ze wszystkich wyciągów Stacji Narciarskiej Winterpol i Gryglówka w dniu zawodów w godzinach od 9:00 do 16:00.

Organizatorem zawodów jest Powiat Kościański. Współorganizatorami są: Gmina Czempiń, Gmina Miejska Kościan, Gmina Kościan, Gmina Krzywiń, Gmina Śmigiel, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kościanie.

Patronat medialny nad zawodami objęły:  Gazeta Kościańska, Fakty Kościańskie, Kościaniak, Radio ,,Elka”, Telewizja Leszno, TV Klin, portal: ekoscian.eu

Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie Mistrzostw, poniżej znajduje się także – do pobrania  -  Karta zgłoszenia zawodnika.

Pliki do pobrania

 

 

Nieczynna elektroniczna rejestracja kolejkowa

Szanowni Państwo, informujemy, że nie działa elektroniczny system rejestracji kolejkowej do rezerwacji wizyt przy rejestracji pojazdów. Prosimy z niego w najbliższym czasie nie korzystać. Rezerwacje nie będą realizowane.