Zapraszamy na II edycje Disco Summer Show Festival w Kościanie

Starosta Kościański, Burmistrz Kościana i Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko z Lubinia zapraszają na kolejną edycję Disko Summer Show Festiwal, który odbędzie się w Kościanie w sobotę, 23 czerwca 2018 roku. Impreza odbędzie się, podobnie jak w ubiegłym roku, na placu przy kościańskim basenie.

Do udziału w muzycznym powitaniu lata, podczas konferencji prasowej, która odbyła się 25 stycznia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Kościanie zapraszali Bernard Turski Starosta Kościański, Michał Jurga Burmistrz Miasta Kościana, Piotr Ruszkiewicz  Przewodniczący Rady Miejskiej Kościana i Piotr Serdiuk, Prezes Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko z Lubinia.

Starosta Bernard Turski podkreślił, że ubiegłoroczna edycja Festivalu spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu. Zaznaczył również, że współpraca przy jej organizacji była bardzo dobra, a przede wszystkim, co szczególnie ważne impreza, była bezpieczna. Te wszystkie elementy sprawiły, że organizatorzy zadecydowali o powtórzeniu muzycznego wydarzenia w tym roku.  

Podczas Festivalu wystąpią gwiazdy disco polo: Gesek, Bayera, Spontan, Exaited. Gwiazdą wieczoru będzie Boney M z Sheylą Bonnik. Imprezę poprowadzi, podobnie jak w ubiegłym roku, Maciej Smoliński z Polo TV.

Impreza, jak poinformował Piotr Serdiuk ze Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko rozpocznie się o godzinie 17.00. Wejścia na jej teren będą otwarte od godziny 16.00. Zakończenie zaplanowano na godzinę 23.00.

Koszt biletów 20 złotych. W dniu imprezy cena biletu wyniesie 50 złotych. Dzieci do 12. roku życia wchodzą bezpłatnie. Bilety można kupić na serwisie: bilety24.pl.

Poza muzycznymi atrakcjami – dodał Piotr Serdiuk – zaplanowano rozszerzoną, w porównaniu do ubiegłego roku strefę food, tak, by mogła obsłużyć większą ilość osób. Będą także atrakcje dla dzieci i niespodzianka dla dorosłych, którzy nie boją się ryzyka.  

Partnerami strategicznymi Festivalu są: Zakład Elektroinstalacyjny PIECHEL, Wytwórnia Pasz LIRA, Instal Filter.

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo