Warsztaty w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości

Dodano: 14 września 2017

„Jak radzić sobie z trudnym klientem” – to temat warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. 

Warsztaty odbędą się 26 września 2017 roku w godz. 16.00-20.00. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie przedsiębiorców oraz pracowników administracji, dla których kontakt z petentem, to codzienność. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak rozmawiać z klientami zachowując asertywność, poznają narzędzia efektywnej komunikacji i zasady przekazywania informacji zwrotnych ułatwiających porozumienie, dokonają identyfikacji typów zachowania tzw. trudnego klienta i nauczą się radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Warsztaty w siedzibie SWP w Kościanie, przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) poprowadzi doświadczony trener Danuta Brzezińska – coach/jobcoach/trener umiejętności miękkich.

Więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu 65 512 77 83 i na stronie internetowej www.owp.koscian.net. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 września 2017 roku do godz. 15:00.

 

Dyrektor
Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

Pliki do pobrania