Tercet Egzotyczny zagrał dla seniorów

W słonecznej pogodzie i przy muzyce Tercetu Egzotycznego bawili się seniorzy, którzy skorzystali z zaproszenia Starosty Kościańskiego i w sobotę, 3 czerwca 2017 roku, przyjechali do Lubinia świętować wspólnie Powiatowy Dzień Seniora.

Witając gości starosta Bernard Turski podkreślił jak ważni w społeczeństwie są seniorzy, o czym świadczą obchodzone na każdym poziomie, zarówno lokalnym jak i globalnym, Dni Seniora. Podziękował też wszystkim za przybycie oraz życzył dobrej zabawy.

Dla gości zagrał Tercet Egzotyczny, a Izabela Skrybant – Dziewiątkowska oprowadziła chętnych po muzeum zespołu, które znajduje się w Lubiniu. Zanim jednak na dobre zaczęła się zabawa, krótki wykład na temat bezpieczeństwa przeprowadziła mł. asp. Izabela Czerwińska z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, która przestrzegała zebranych przed różnego rodzaju zagrożeniami, które mogą ich spotkać. Co odważniejsi skorzystali także z eurobungee oraz dmuchanej zjeżdżalni. Wszyscy poczęstowani zostali też ciastem i kawą.

Z zaproszenia na Powiatowy Dzień Seniora skorzystało dwustu członków klubów seniora i emeryta z terenu powiatu kościańskiego. Niektórzy goście zabrali ze sobą także rodziny.

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo