Stowarzyszenie zaprasza na szkolenia

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na szkolenia skierowane do przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

Oferta bezpłatnych szkoleń:

- 23.11.2017 r. (godz. 10:00-11.30) – szkolenie z zakresu Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT skierowane głównie do mikroprzedsiębiorców, którzy od 2018 roku dołączą do grona podmiotów objętych obowiązkiem wysyłania JPK_VAT, ale nie tylko. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

 

- 30.11.2017 r. (godz. 10:00-12:00) – spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej firmy pt. „Sukces skrojony na miarę”, podczas którego mowa będzie o atrakcyjnych kredytach unijnych na rozwój i środki obrotowe z oprocentowaniem 1,83, łatwym sposobie zabezpieczania kredytów dla firm bez konieczności korzystania z poręczycieli, możliwości startowania w przetargach bez angażowania własnych środków. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

 

- 7.12.2017 r. (godz. 10:00-13:00) – szkolenie pt. „Przedsiębiorcą być!” –  dla początkujących przedsiębiorców oraz osób, które dopiero zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Mowa będzie o tym jak założyć własną firmę, o finansach i optymalizacji kosztów, o możliwych źródłach finansowania oraz najczęstszych problemach, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Będą też indywidualne konsultacje z Trenerami Biznesu. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

 

- 11.12.2017 r. (godz. 13:00-14:00) – szkolenie pt. „Nie bój się e-składki – proste płatności z ZUS”. Pracownicy kościańskiego oddziału ZUS opowiedzą o zmianach, które od 1 stycznia 2018 r. dokonają się w płatnościach składek do ZUS – nadawaniu nowego rachunku składkowego (bankowego), zasadach opłacania e-składki, zmianach w zasadach rozliczania składek i ich wpływie na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Płatne warsztaty:

Zapraszamy również do udziału w płatnych warsztatach pt. „Komunikacja interpersonalna”, które odbędą się 28.11.2017 r w godz. 16:00-20:00. Dzięki nim poznacie Państwo reguły rządzące komunikacją interpersonalną. Wiedza ta wykorzystana w praktyce może pomóc w utrzymaniu pozytywnych relacji z ludźmi, a także przyczynić się do sukcesu Państwa firmy. Cena warsztatów 123 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

Zapisy osób zainteresowanych udziałem w spotkaniach przyjmujemy pod nr tel. 65 512 77 83.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.owp.koscian.net.

 

 

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo