Spotkanie w Kościanie z Google. Internetowe Rewolucje dla Startupów

Dodano: 17 kwietnia 2019

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorców w Kościanie zaprasza na bezpłatne szkolenie, które pokaże jak wykorzystać Internet do tworzenia Start-upu.

Szkolenie odbędzie się 24 kwietnia 2019 r. w godz. 18.00 – 19.30. Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

W świecie marketingu internetowego na młodych i ambitnych przedsiębiorców czyha wiele pułapek. Najczęstszym problemem jest generowanie kosztów, które już na starcie stanowią dużą przeszkodę w dalszym rozwoju. Kolejne problemy z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć to: zarządzanie samym projektem i zespołem, stworzenie sensownego biznesplanu, określenie realnych celów, przetestowanie pomysłu, czy wreszcie wyjście na rynek i zdobycie pierwszych klientów.

Konsultanci Google Internetowe Rewolucje podpowiedzą, w jaki sposób:

- skutecznie zaistnieć w internecie;

- zarządzać czasem współpracowników i własnym;

- analizować docelowy rynek;

- trafnie określić potrzeby i zwyczaje klientów;

- przetestować swój pomysł;

- zgodnie z prawem prowadzić działalność nierejestrowaną.

Przy okazji opowiemy również o możliwościach bezpłatnego wsparcia, jakie daje projekt Google Internetowe Rewolucje oraz pomożemy w zapisach. 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego pod adresem: biuro@owp.koscian.net do 23 kwietnia.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 lub 797 508 207.

ZAPRASZAMY!!!

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Pliki do pobrania