Spotkanie dla kobiet

Dodano: 08 listopada 2018

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza wszystkie panie, kobiety, dziewczyny na bezpłatne spotkanie motywacyjno-networkingowe, podczas którego dowiedzą się jak radzić sobie z jesienną chandrą, ale także gdzie szukać środków na realizację swoich zawodowych planów.

Skąd czerpać moc jesienią
i gdzie szukać środków na realizację planów zawodowych

16 listopada 2018 r., o godz. 18.00

w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Spotkanie jest częścią cyklu Wielkie Kobiety z Małych Miast, którego pomysłodawczynią jest Jolanta Wojciechowska, trener biznesu i coach. To idea cyklicznych spotkań Kobiet, które chcą się rozwijać, wspierać w rozwoju i cieszyć swoją kobiecością. Spotkania mają na celu zarówno wymianę kontaktów, jak również warsztaty i szkolenia prowadzone przez nas same czyli kobiety, które chcą się podzielić swoją historią i wiedzą. Odbywają się w luźnej atmosferze, przy kawie...

Tym razem głównym prelegentem będzie Justyna Samol - dietetyk, bizneswoman, która opowie o tym skąd czerpać moc jesienią. Natomiast Lidia Lewandowska dyrektor Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie podpowie gdzie szukać środków na samodoskonalenie i realizację planów zawodowych. Będzie też czas na rozmowę i zebranie pomysłów na kolejne spotkania.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie uczestnictwa pod numerem tel. 65 512 77 83 lub 979 508 207.

Spotkanie przewidziane jest na 2 - 2,5 godziny.