Powiat Kościański najlepszy w tenisie stołowym

Dodano: 17 lutego 2020

Powiat Kościański najlepszy w tenisie stołowym

Przedstawiciele samorządu Powiatu Kościańskiego, Gminy Śmigiel, Gminy Czempiń i Gminy Miejskiej Kościan wzięli udział XXI Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym, które odbyły się 15 lutego 2020 roku w Witkowie.

Samorząd powiatowy reprezentował wicestarosta Zbigniew Franek oraz radni: Aleksander Sowa, Mirosław Kaczmarek i Łukasz Grygier.

Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego - za największą liczbę punktów zgromadzonych przez przedstawicieli samorządów z terenu danego powiatu – otrzymali samorządowcy Ziemi Kościańskiej (Powiat Kościański, Gmina Śmigiel, Gmina Czempiń i Gmina Miejska Kościan).

Ze świetnymi wynikami zawody skończyły także same Gminy. Gmina Śmigiel  zajęła I miejsce, Gmina Czempiń - IV miejsce, a Miasto Kościan - VI miejsce.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie we współpracy z: Urzędem Marszałkowskim, Wielkopolskim Zrzeszeniem LZS, Wielkopolskim Związkiem Tenisa Stołowego w Poznaniu, Urzędem Gminy i Miasta w Witkowie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie, Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Witkowie, Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie oraz Szkołą Podstawową im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie. Uczestnikami zawodów byli radni, wójtowie, burmistrzowie i parlamentarzyści z terenu 24 gmin i 13 powiatów.

 

 

Foto: Gmina Śmigiel, Powiat Kościański

 

 

Nieczynna elektroniczna rejestracja kolejkowa

Szanowni Państwo, informujemy, że nie działa elektroniczny system rejestracji kolejkowej do rezerwacji wizyt przy rejestracji pojazdów. Prosimy z niego w najbliższym czasie nie korzystać. Rezerwacje nie będą realizowane.