MS Excel - od podstaw

Dodano: 04 kwietnia 2018

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na dwudniowe szkolenie pod hasłem MS Excel - od podstaw.

Termin szkolenia -  11 i 12 kwietnia 2018 roku do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

 

11 kwietnia w godz. 9-12 – szkolenie teoretyczne

12 kwietnia w godz. 9-13 – szkolenie praktyczne z laptopami.

 

Program MS Excel to niezwykle uniwersalne narzędzie wykorzystywane szeroko w najróżniejszych branżach. Umiejętność jego obsługi jest dzisiaj absolutną koniecznością dla pracowników biurowych, osób wkraczających na ścieżkę kariery lub powracających do pracy po dłuższej przerwie, pracowników administracyjnych, a także przedsiębiorców.

 

Nabyte podczas szkolenia umiejętności nie tylko zwiększą Państwa wiedzę, ale również szanse na rynku pracy i pozwolą umiejętnie korzystać z arkuszy kalkulacyjnych.

Szkolenie trwa dwa dni a w jego trakcie połączymy teorię z praktyką.

W pierwszym dniu poznamy program Excel.

W drugim realizować będziemy warsztaty praktyczne przy wykorzystaniu komputerów z oprogramowaniem Office i plików ćwiczeniowych.

Zakres tematyczny:

  • Poznanie możliwości programu Excel w zakresie budowania zestawień i raportów,
  • Swobodne korzystanie z programu Excel,,
  • Tworzenie tabel, prostych formuł,
  • Nabycie umiejętności sortowania i filtrowania danych,
  • Budowanie prostych wykresów, 
  • Minimalizowanie lęku przed nowymi technologiami.

Każdy uczestnik warsztatów musi przynieść własny komputer, na którym podczas szkolenia zainstalujemy wersje szkoleniowe programu.

 

Cena szkolenia 150 zł brutto za osobę.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 kwietnia 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora szkolenia.

Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 oraz na www.owp.koscian.net.