Gratulacje dla wyróżnionych

Starosta Kościański, Bernard Turski wziął udział w 27. uroczystej gali wręczenia nagród redakcji „Wiadomości Kościańskich”. Uroczystość odbyła się w czwartek 5 października 2017 roku w Cichowie. 

W tegorocznej edycji przyznano 6 nagród.

Laureatką nagrody za nieprzeciętność w kategorii „za serce ” została Renata Majorek z Kościana.  Laureatką nagrody za nieprzeciętność w kategorii  „za regionalizm” została  Jolanta Nowicka ze Starych Oborzysk. Laureatem nagrody za nieprzeciętność w kategorii  „za regionalizm” został Krzysztof Pieśniak z Kluczewa. Laureatem nagrody za nieprzeciętność w kategorii  „za przedsiębiorczość” został Mirosław Litke z Kościana. Nagrodę za nieprzeciętność  „za wspieranie uzdolnionej młodzieży” otrzymało Towarzystwo Oświatowe im. Dezyderego Chłapowskiego w Kościanie.

Ponadto po raz dwudziesty trzeci redakcja „Wiadomości Kościańskich” przyznała wyróżnienie za działalność samorządową - „Dobry Gospodarz”. Tytułem tym uhonorowano Adama Lewandowskiego burmistrza Śremu.

Starosta Kościański w imieniu władz powiatu i mieszkańców pogratulował nagrodzonym przekazując kwiaty i pisemne powinszowania.

Fot. B. Ludowicz

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo