Członek Zarządu Powiatu z Koroną Półmaratonów Polski i Koroną Półmaratonów Wielkopolski

Korona Polski Półmaratonów to specjalne wyróżnienie przyznawane przez Stowarzyszenie Polski Biegów. W 2017 roku, aby otrzymać Koronę Polski Półmaratonów trzeba było ukończyć minimum pięć z dziesięciu zapisanych w regulaminie biegów.

W tym roku Koronę Polski Półmaratonów otrzymał członek Zarządu Powiatu Kościańskiego Mirosław Kaczmarek, który ukończył: PKO Poznań Półmaraton, Grodzisk Półmaraton "Słowaka", PKO Nocny Wrocław Półmaraton, Półmaraton Philips Piła, Półmaraton Lechitów Gniezno. Wcześniej Mirosław Kaczmarek zdobył Koronę Półmaratonów Polski w 2014, 2015 i 2016 roku.

W tym roku Mirosław Kaczmarek zdobył także  Koronę Półmaratonów Wielkopolski. Jest to możliwe dzięki ukończeniu przynajmniej dziesięciu z piętnastu zapisanych w regulaminie biegów. Wśród 17 379 startujących w Grand Prix Wielkopolski Półmaratonów biegaczy, Mirosław Kaczmarek był jednym z siedmiu, którzy przebiegli trasę wszystkich biegów. Aby zdobyć złotą Koronę Półmaratonów Wielkopolski przez kolejnych 6 lat należy przebiec co najmniej 10 półmaratonów wielkopolskich. Do jej zdobycia pozostało członkowi Powiatu Kościańskiego 5 lat i minimum 10 ukończonych półmaratonów w każdym roku.

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo