Bezpłatny dyżur doradcy podatkowego - 25.02.2019

Dodano: 14 lutego 2019

W ramach akcji PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na bezpłatne indywidualne konsultacje z doradcą podatkowym.

Doradca podatkowy dyżurować będzie 25 lutego 2019 roku w godzinach od 14:00 do 16:00 w siedzibie Ośrodka w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, I piętro).

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Porad będzie udzielać Izabela Kaczmarek - doradca podatkowy z Kancelarii Księgowych i Doradców Podatkowych ABACUS w Kościanie.

Zainteresowani spotkaniem proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie (w celach organizacyjnych) drogą mailową biuro@owp.koscian.net lub telefoniczną pod numerem 65 512 77 83 lub 797 508 207.