Bezpłatny dyżur doradcy podatkowego – 29 kwietnia 2019 roku

Dodano: 11 kwietnia 2019

W ramach akcji PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM Ośrodek Wspierania przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na bezpłatne indywidualne konsultacje z doradcą podatkowym. Godziny spotkania: 14.00-16.00. zapraszamy.

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na kolejny BEZPŁATNY DYŻUR DORADCY PODATKOWEGO, który odbędzie się dnia 29 kwietnia 2019 roku w godzinach od 14:00 do 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, I piętro).

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Porad będzie udzielała Pani Izabela Kaczmarek doradca podatkowy z Kancelarii Księgowych i Doradców Podatkowych ABACUS w Kościanie.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani poradą, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie (w celach organizacyjnych) drogą mailową biuro@owp.koscian.net lub telefoniczną pod numerem 65 512 77 83 lub 797 508 207.

Zapraszamy do skorzystania z porad!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie