Zapraszamy na powitanie wakacji w rytmie disco

Dodano: 19 czerwca 2018

Już w najbliższą sobotę w wakacje w Kościanie po raz kolejny wejdziemy przy skocznych rytmach muzyki disco.

Druga edycja Disco Summer Show Festival odbędzie się 23 czerwca 2018 roku na placu przy basenie MOSiR. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00, natomiast wejścia na festiwal (znajdujące się przy szkole na ul. Wyzwolenia) otwarte zostaną już o godz. 16:00.

W tym roku na scenie pojawią się zespoły Bayera, Spontan, Gesek, Exaited oraz gwiazda wieczoru grupa Boney M. Festiwal, podobnie jak w roku ubiegłym, poprowadzi, Maciej Smoliński z Polo Tv.

Atrakcją tegorocznego festiwalu będzie możliwość lotu widowiskowego helikopterem. Powiększona zostanie także strefa gastronomiczna oraz strefa zabaw dla dzieci.  

Organizatorem Disco Summer Show Festival jest Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko, współorganizatorami natomiast Powiat Kościański, Miasto Kościan, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie, Wytwórnia Pasz Lira, Instal Filter, Zakład Elektroinstalacyjny Piechel.

Do piątku można jeszcze kupić bilety w cenie 20 złotych, w dniu imprezy bilety będą kosztować 50 złotych.

 

 

Nieczynna elektroniczna rejestracja kolejkowa

Szanowni Państwo, informujemy, że nie działa elektroniczny system rejestracji kolejkowej do rezerwacji wizyt przy rejestracji pojazdów. Prosimy z niego w najbliższym czasie nie korzystać. Rezerwacje nie będą realizowane.