Targi Pracy – zaproszenie!

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się 26 kwietnia 2017 roku od godz. 14.00 do godz. 17.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. F. Ratajczaka w Kościanie, ul. Wielichowska 43 a.

Oferta PUP skierowana jest do pracodawców z terenu powiatu kościańskiego i okolic oferujących wolne miejsca pracy lub planujących w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie.

Do udziału w Targach Pracy PUP zaprasza także osoby bezrobotne oraz osoby pracujące, które myślą o zmianie dotychczasowej pracy. Targi Pracy to jedyny sposób bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy z pracodawcami.

Szczegółowe informacje dotyczące ofert pracy dostępnych na Targach Pracy zamieszczane będą sukcesywnie na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie – www.koscian.praca.gov.pl.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania dla pracodawców zainteresowanych udziałem w Targach Pracy znajduje się na stronie internetowej urzędu. Należy przesłać go na adres e-mail: v.szymanska@koscian.praca.gov.pl

Dodatkowych informacji dla pracodawców chcących brać udział w Targach jak i osób poszukujących pracy udziela Violetta Szymańska – pośrednik pracy, tel. 65 512-10-55, wew. 258.

 

Udział w targach jest bezpłatny!

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo