Docenili sportowców i trenerów

Zarząd Powiatu Kościańskiego przyznał nagrody i wyróżnienia sportowcom i trenerom Ziemi Kościańskiej, którzy osiągnęli znaczące wyniki sportowe w 2016 roku.

Uroczyste spotkanie podczas którego Starosta Kościański Bernard Turski oraz Wicestarosta Kościański Stefan Stachowiak w towarzystwie posła na Sejm RP Wojciecha Ziemniaka wręczyli 49 wyróżniającym się w 2016 roku zawodnikom oraz 4 trenerom okolicznościowe statuetki oraz nagrody finansowe, odbyło się we wtorek, 30 maja 2017 roku, w Kościańskim Ośrodku Kultury.

Starosta Kościański pogratulował zawodnikom i trenerom wyników sportowych oraz wyraził słowa uznania dla ich osiągnięć i trudu wkładanego w codzienne treningi.

Zgodnie z regulaminem przyznawania nagród i wyróżnień dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, wyróżnienia i nagrody przyznaje się zawodnikom zamieszkałym na terenie powiatu kościańskiego lub będącym członkami klubu sportowego działającego na terenie powiatu kościańskiego za indywidualne lub drużynowe zajęcie pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca na: Igrzyskach Olimpijskich, Igrzyskach Paraolimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski, Pucharze Świata, Pucharze Europy, Pucharze Polski, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Nagrody mogą mieć formę rzeczową lub finansową. Formę oraz wysokość nagród i wyróżnień ustala Zarząd Powiatu Kościańskiego.

Lista wyróżnionych i nagrodzonych:

 

Wyróżnienia dla sportowców za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2016 roku

 

Zuzanna Kubacha - Stowarzyszenie Sportowe Park Tenisowy Olimpia Poznań

Natalia Antkowiak-  Uczniowski Ludowy Klub Sportowy LUBIŃ

Klaudia Banaszak - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy LUBIŃ

Szymon Sobiech - Basket Club Obra Kościan

Aleksander Opas - Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "Budokan"

Norbert Ratajczak - Uczniowski Klub Sportowy "JUNIOR" w Lipnie

Adam Młynarek - Uczniowski Klub Sportowy "JUNIOR" w Lipnie

Wiktor Włodarczak - Klub Sportowy "Rapid Śrem"

Wiktoria Zientek - Klub Sportowy "TIGER IELKOPOLSKA"

Jan Zientek - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA"

Jan Kaczmarek - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Artur Chęciński - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Emilia Capała - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Tymoteusz Walczak - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Michał Kurzawa - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Maria Szymkowiak  - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Tobiasz Dominiczak - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Kamil Jankowiak - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Filip Tomyślak - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Krzysztof Krysmann - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Joanna Krzywosz - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Tomasz Walkowiak - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Katarzyna Posała - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Dominika Maria Ludwiczak - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Julia Kaczmarek - Klub Karate "Gottsu" Kościan

 

 

Nagrody finansowe oraz statuetki dla sportowców za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2016 roku

 

Krzysztof  Szymanowski - Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany PWSZ Leszno

Dawid Malutkiewicz - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy LUBIŃ

Tomasz Kreczmer - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Marek Obliński - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Emil Janowski - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA"

Aleksander Paweł Kuźniak - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA"

Jakub Górecki - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Bartosz Górecki -  Klub Karate "Gottsu" Kościan

Iwo Naglik - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Agnieszka Żaczyk - Klub Karate "Gottsu" Kościan

Arkadiusz Szymoniak - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Agnieszka Dąbrowska-Posała - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN

Adam Szymanowski - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Łukasz Kubańda - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Szczepan Zimmermann - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Paulina Rybak - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Alicja Urbaniak - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Wojciech Grupiński - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Daniel Michalak - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Nikodem Dworczak - WMLKS "NADOBRZE" Powodowo

Ryszard Szymoniak - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Magdalena Malcherek - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Marek Walenczewski - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA"

Mikołaj Kuźniak - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA"

 

Nagrody finansowe oraz statuetki dla trenerów za osiągnięcie wysokich wyników sportowych zawodników, których trenują za 2016

Sławomir Ceglarek - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy LUBIŃ

Krzysztof Bednarz - Klub Sportowy "TIGER WIELKOPOLSKA" w Gostyniu

Krzysztof Frankiewicz - Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kościan

Roman Szymkowiak  - Klub Sportowy "KOBRA KOŚCIAN"

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo